Menu
Používateľ

O nás

 

  

 1. DLHOROČNÁ TRADÍCIA
  Internetový obchod BENOFASHION prevádzkuje spoločnosť BENO / www.beno-zilina.sk /, ktorá pôsobí na slovenskom trhu od roku 1991 a špecializuje sa na predaj značkovej dámskej a pánskej konfekcie, voľnočasovej módy a džínsového oblečenia
   
 2. VÝHODNÁ CENA
  Nákup cez internet je u nás výhodný. Zľavy na aktuálne kolekcie značkového oblečenia až 20% oproti cenám v obchodoch a  zľavy 30% až 50% počas výpredajov.
   
 3. VYSOKÁ KVALITA A ODBORNOSŤ
  Internetový obchod prevádzkujú ľudia, ktorí sú s jeho výrobkami v dennom kontakte. Náš tím tvoria skúsení odborníci, ktorí sú pripravení zodpovedať všetky Vaše otázky.

  Do ponuky vyberáme len kvalitný a overený tovar od dodávateľov s dlhoročnou tradíciou. Všetky informácie o tovaroch sú do eshop-u pozorne zadávané našimi pracovníkmi, niektoré z nich aj na základe reálneho odskúšania výrobkov v praxi.
   
 4. VEĽKÝ VÝBER TOVARU
  Sme špecializovaný obchod, preto si dávame záležať na tom, aby bola naša ponuka čo najkomplexnejšia a zároveň obsahovala len kvalitný a spoľahlivý tovar.
   
 5. SPOĽAHLIVOSŤ A RÝCHOSŤ DODANIA
  Centrálny sklad nám umožňuje poskytovať nadštandardné a flexibilné služby pre zákazníkov. Skladovú dostupnosť je možné vidieť pri každom výrobku. V prípade, že je termín dodania tovaru ohrozený, naši pracovníci Vás budú včas informovať o dodacej lehote, alebo ponúknu adekvátne náhradné riešenie.
    
 6. VRÁTENIE NEVYHOVUJÚCEHO TOVARU, BEZPROBLÉMOVÉ REKLAMÁCIE
  Nevyhovujúci tovar nám môžte bez udania dôvodu do 7 pracovných dní vrátiť a na zlý tovar si môžete uplatniť reklamáciu počas celej záručnej lehoty.
   
 7. NAŠA STABILITA JE VAŠA ISTOTA
  Prevádzkovateľ internetového obchodu www.benofashion.sk pôsobí v oblasti predaja módnych odevov už niekoľko rokov. Máme bohaté skúsenosti v obore, kvalifikovaný personál a nadštandardné obchodné vzťahy s dodávateľmi.

  BENOFASHION je vytvorený a technicky spravovaný spoločnosťou MaM Multimedia, s.r.o., ktorá má dlhoročné skúsenosti s prevádzkovaním internetových stránok a obchodov. Je technickým garantom jednoduchého, spoľahlivého a bezpečného nakupovania.
Veríme, že o kvalite našich služieb sa presvedčíte aj vy a náš obchod si rýchlo obľúbite.